Sídlo s.r.o. na prenájom

Neberte svoje podnikanie domov, ale nechajte ho u nás!

 

V prípade Vášho záujmu Vám zabezpečíme prenájom registračného sídla v lukratívnej časti Popradu. Priamo v centre, niekoľko minút chôdzou od všetkých bankových inštitúcii dostupných v meste ako aj inštitúcii štátnej správy - či už daňového alebo iných úradov. Okrem toho k registračnému sídlu Vám bezplatne ponúkame aj zriadenie toho virtuálneho - internetového. K prenájmu sídla Vám zabezpečíme nielen registráciu webovej domény v tvare "vasafirma.sk", ale poskytneme zdarma aj webový priestor a rovnako aj zriadenie e-mailových adries v tvare "Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.".

Výborná dopravná dostupnosť ako aj disponibilné parkovanie sú charakteristické pre registračné sídlo, ktoré Vám ponúkame.

Okrem registračného sídla Vám vieme zabezpečiť aj rad komplexných služieb spojených s využívaním virtuálneho sídla spoločnosti, či už príjem a úschova pošty, avízo o prijatej pošte alebo preposielanie pošty. Zabezpečíme Vaše virtuálne sídlo aj na internete, zaregistrujeme Vám doménu druhej alebo tretej úrovne,  poskytneme webový priestor ako aj vytvoríme jednoduchú web-vizitku Vášho podnikania.

Na obchodné stretnutia alebo rokovania Vám krátkodobo prenajmeme kancelársky priestor, poskytneme ozvučenie prípadne prezentačnú techniku. Rovnako bez akýchkoľvek problémov zorganizujeme valné zhromaždenia Vašej spoločnosti.

Cena za prenájom sídla je už od 30,- Eur za mesiac.

Sídlo s.r.o. na prenájom:

Tatranské námestie 3, 058 01 Poprad

Ďalšie informácie nájdete na

www.sidlosro.sk